Hlasování o nejlepších projektech participativního rozpočtu 2023

Vítáme vás u zahájení hlasování o nejlepší návrhy participativního rozpočtu pro Městskou část Praha 15! Oproti loňskému roku se situace mírně změnila, a letos můžeme vybírat mezi čtyřmi projekty, které můžete podpořit.

Tato fáze hlasování je klíčová pro určení, které z těchto projektů budou skutečně zrealizovány. Můžete udělit své hlasy nejvýše třem projektům, které podle vás nejvíce přispějí k naší městské části. Máme také možnost vyjádřit nesouhlas s projektem, ale není to povinné.

Na závěr hlasování nás také zajímají některé demografické údaje, které nám pomohou lépe porozumět našim hlasujícím občanům a přizpůsobit budoucí participativní procesy.

K provedení hlasování budete potřebovat svůj mobilní telefon, na který vám pošleme přístupový kód k hlasování. Tím ošetříme, že z každého mobilního telefonu je možné hlasovat pouze jednou.

Děkujeme vám za vaši účast a aktivní zapojení do rozhodování o naší městské části! Vaše hlasy a názory jsou pro nás důležité, a společně můžeme udělat náš domov ještě lepším místem k životu.